BRT Medic

O KLINICE


BRT Medic to Klinika Medycyny Naturalnej i Estetycznej zlokalizowana w samym centrum Warszawy.


Powstaliśmy z myślą pomocy pacjentom w tzw. „trudnych przypadkach” – chorobach nowotworowych, boreliozie, cukrzycy i jej powikłaniach, chorobach autoimmunologicznych, alergiach i nietolerancjach, trudno leczących się zakażeniach bakteryjnych, grzybiczych i wirusowych, chorobach pasożytniczych a także poprawie ich wyglądu i samopoczucia.


Zajmujemy się nowoczesnymi metodami leczenia polegającymi na zastosowaniu zintegrowanego podejścia do procesu diagnostyki i terapii wielu schorzeń.


Koncentrujemy się na usuwaniu przyczyn powstawania chorób a nie tylko samych objawów.


Zatrudniamy najlepszych specjalistów w branży – konsultantów ds. ozonoterapii oraz medycyny estetycznej.Nasi terapeuci biorezonansowi posiadają liczne certyfikaty: ukończenia specjalistycznych szkoleń w Wielkiej Brytanii z zakresu elektroakupunktury wg. Volla, ukończenia szkoleń z biorezonansu I,II,III,IV i V stopnia u wyłącznego przedstawiciela producenta urządzenia Bicom Optima w Polsce – Monadith Biomed s.c. oraz wiele innych z zakresu medycyny holistycznej.

Specjalizujemy się w terapiach ozonem, wzmacniających wlewach dożylnych, diagnostyce i terapii biorezonansowej oraz regenerujących i przeciwstarzeniowych zabiegach medycyny estetycznej. Szczególnie promujemy te z zabiegów, które pozwalają poprawić wygląd i samopoczucie pacjenta w naturalny sposób na przykład poprzez zastosowanie komórek macierzystych CD34+ oraz czynników wzrostu.

Wyróżnia nas szczególna wrażliwość i zaangażowanie z jakim podchodzimy do naszych pacjentów. Dbamy o to, aby przez cały czas pacjent znajdował się pod troskliwą opieką lekarza, pielęgniarki lub terapeuty, który w każdej chwili służy swoją pomocą.

Zapewniamy poczucie bezpieczeństwa i leczenia w miłej atmosferze i komfortowych warunkach.

Naszym pacjentom gwarantujemy rzetelność i wysoką jakość usług. Składa się na nią zarówno praca i fachowość wykwalifikowanego personelu medycznego, jak i najwyższa jakość stosowanych procedur leczniczych.

Możemy poszczycić się najnowocześniejszą i najobszerniejszą ofertą zabiegów w zakresie biorezonansu, ozonoterapii czy wlewów dożylnych.