Beata Neska

W Brt Medic konsultacji medycznych z dziedziny medycyny naturalnej oraz medycyny estetycznej udziela doktor Beata Neska, która jest internistą oraz specjalistą z zakresu medycyny estetycznej.

Jako nieliczna wśród lekarzy zajmujących się medycyną estetyczną ukończyła oprócz wielu szkoleń – Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie. Od 2008 roku jest członkiem Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego.

Autorka publikacji z zakresu chorób skóry, medycyny estetycznej w kardiochirurgii i transplantologii oraz medycyny naturalnej.

Lekarz celebrytów i ekspert w telewizji TVN Meteo Active. Wieloletni pracownik szpitala MSWiA, kliniki Kardiochirurgii, Kardiologii, Endokrynologii, Diabetologii i Chorób Wewnętrznych. Współpracowała z prestiżowymi gabinetami i klinikami w Warszawie.

W 2016 roku wyróżniona nagrodą „Laur Pacjenta 2016” w Ogólnopolskim Plebiscycie Medycznym (Certyfikat Zaufania Pacjentów)
. Pacjenci mówią o niej nieskromnie, że to „jeden z najlepszych specjalistów u jakich byli, gatunek wymierający wśród lekarzy”.

Kieruje się zasadą, że zabiegi z zakresu medycyny estetycznej mają subtelnie korygować urodę, a nie wywoływać efekt sztuczności.ZAPISY NA KONSULTACJE I ZABIEGI/INFOLINIA
22 394-36-67
601-718-448